Stůl kovový - šestiúhelník pro mateřské školy

Kód: 1346/CER 1346/ZLU 1346/MOD 1346/ORA 1346/SED 1346/BIL Zvolte variantu
Novinka
4 900 Kč / ks 5 929 Kč včetně DPH
Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Horní deska
Rozměr stolu
Výška v cm
Výšková stavitelnost
Můžeme doručit do:
5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 Zvolte variantu

Stůl kovový pevný - šestiúhelník pro mateřské školy je ideální pro využití ve školkách, jídelnách, učebnách, družinách nebo při volnočasových aktivitách. Možnost volby pevného nebo stavitelného stolu. K dispozici v různých barevných kombinacích, rozměrů a velikostí. Podnož s aretačními šrouby, povrchová úprava komaxit, možnost s bezpečně zaoblenými rohy, nebo bez nich.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl kovový - šestiúhelník pro mateřské školy

Stůl kovový - šestiúhelník pro mateřské školy

Tento tvar stolu umožňuje snadné uspořádání do různých konfigurací, což podporuje skupinovou práci a interakci mezi dětmi. K dispozici v různých barevných kombinacích, rozměrů a velikostí. Možnost volby pevného nebo stavitelného stolu. Díky své odolnosti a pevnosti mají kovové stoly dlouhou životnost.

Moderní a profesionální vzhled

Šestiúhelníkový design efektivně využívá prostor ve třídě a umožňuje pohodlné usazení více dětí kolem stolu. Stoly mohou být snadno přesouvány a uspořádávány podle potřeb různých aktivit, což umožňuje rychlou adaptaci na různé vzdělávací situace. Pro vyrovnání nerovnosti podlahy slouží podnož s aretačními šrouby. Výšková stavitelnost je velice jednoducháPovrch je chráněn práškovým lakem - komaxitem, který je odolný proti poškrábání, odření a korozi. Komaxit zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Stůl kovový - šestiúhelník pro mateřské školy
Stůl kovový - šestiúhelník pro mateřské školy

Bezpečné zaoblení hran stolu

Horní deska stolu je k dispozici buď  bez zaoblení rohů nebo se zaoblením. Doporučujeme vybrat si variantu se zaoblením rohů z důvodu větší bezpečnosti. Horní deska stolu má odolnou plastovou hranu ABS o síle 2 mm, odstín desky je buk.