Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské školy

Kód: 1349/CER 1349/ZLU 1349/MOD 1349/ORA 1349/SED 1349/BIL Zvolte variantu
Novinka
3 300 Kč / ks 3 993 Kč včetně DPH
Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Horní deska
Rozměr stolu
Výška v cm
Výšková stavitelnost
Můžeme doručit do:
5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 Zvolte variantu

Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské jsou ideální volbou pro mateřské školy díky své flexibilitě, podpoře spolupráce, efektivnímu využití prostoru a odolnosti. Možnost volby pevného nebo stavitelného stolu. K dispozici v různých barvách, velikostech a s možností výběru se zaoblenými rohy desky nebo bez nich.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské školy

Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské školy

Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské školy jsou ideální volbou pro mateřské školy díky své flexibilitě, podpoře spolupráce, efektivnímu využití prostoru a odolnosti. Možnost volby pevného nebo stavitelného stolu. K dispozici v různých barvách a velikostech.

Víceúčelové a praktické

Tyto stoly lze snadno přesouvat a uspořádávat podle aktuálních potřeb, což umožňuje rychlou přeměnu prostoru pro různé aktivity, jako je výuka, hraní nebo stravování. Kovová podnož s aretačními šrouby slouží k vyrovnání nerovnosti podlahy. Výšková stavitelnost je velice jednoducháPovrch je chráněn práškovým lakem - komaxitem, který je odolný proti poškrábání, odření a korozi. Komaxit zajišťuje nejen estetický vzhled, ale i dlouhou životnost a snadnou údržbu. Ze dvou stolů vytvoříte šestiúhelník o Ø 120 cm. 

Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské školy
Stůl kovový - lichoběžník pro mateřské školy

Bezpečné zaoblení hran stolu

Horní deska stolu je k dispozici buď  bez zaoblení rohů nebo se zaoblením. Doporučujeme vybrat si variantu se zaoblením rohů z důvodu větší bezpečnosti. Horní deska stolu má odolnou plastovou hranu ABS o síle 2 mm, odstín desky je buk.