Moderační tabule

4 položek celkem
Moderační tabule Economy
Moderační tabule Economy dělená
454/BIL2

Dělená moderační tabule Economy v hliníkovém rámu. Povrch z kartonu, filcu nebo korku, plastové rohy, možnost jednodílného provedení a pořízení koleček.

 
od 4 030 Kč
(od 4 876,30 Kč včetně DPH)
Moderační tabule Economy
Moderační tabule Economy jednodílná
451/BIL2

Jednodílná moderační tabule Economy v hliníkovém rámu. Povrch z kartonu, filcu nebo korku, plastové rohy, možnost děleného provedení a pořízení koleček.

 
od 3 640 Kč
(od 4 404,40 Kč včetně DPH)
Moderační tabule Standard
Moderační tabule Standard dělená
445/BIL2

Dělená moderační tabule Standard v hliníkovém rámu. Povrch z kartonu, filcu nebo korku, plastové rohy, možnost jednodílného provedení a pořízení koleček.

 
od 3 970 Kč
(od 4 803,70 Kč včetně DPH)
Moderační tabule Standard
Moderační tabule Standard jednodílná
448/BIL2

Jednodílná moderační tabule Standard v hliníkovém rámu. Povrch z kartonu, filcu nebo korku, plastové rohy, možnost děleného provedení a pořízení koleček.

 
od 3 780 Kč
(od 4 573,80 Kč včetně DPH)

Podobně jako paravány, které taktéž nabízíme, mají i moderační tabule široké možnosti využití. Nejčastěji se používají k rozšíření prostoru na vyvěšení informací nebo výtvorů žáků, mohou však také oddělovat jednotlivé prostory. Plocha moderační tabule je lemována hliníkovým rámem, který jí dodává elegantní vzhled. Pro zvýšení bezpečnosti má navíc zaoblené plastové rohy. Povrch tabule tvoří karton, korek nebo filc, k dispozici je varianta statická s nožkami či mobilní s kolečky. Projděte si také zmíněné paravány v naší nabídce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení