Tabule na stěnu

4 položek celkem
magneticka keramicka tabule na fixy na stenu
Bílá keramická tabule na fixy Ceramic Premium
937/60X

Bílá keramická magnetická tabule na fixy s hliníkovým rámem. Popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Doživotní záruka...

 
od 1 090 Kč
(od 1 318,90 Kč včetně DPH)
Bílá školní tabule na fixy s lištou na zeď
Bílá keramická tabule na fixy Německo
DEGTAB150X100B

Bílá magnetická tabule na fixy. Keramický povrch se zárukou 25 let. Rám i volitelná středová odkládací lišta z hliníku. Jednoduchá montáž tabule na stěnu. Vyrobena v Německu.

 
od 3 420 Kč
(od 4 138,20 Kč včetně DPH)
Zelená školní tabule na křídu na stěnu
Zelená keramická tabule na křídy Německo
DEGTAB150X100Z

Školní magnetická tabule na křídu. Keramický povrch se zárukou 25 let. Rám i volitelná středová odkládací lišta z hliníku. Jednoduchá montáž tabule na zeď. Vyrobena v Německu.

 
od 3 420 Kč
(od 4 138,20 Kč včetně DPH)
Linkování tabulí je možno přibjednat k libovolné ploše tabule.
Linkování Německých tabulí Degen
72/CTV20

Návod jak koupit linkování tabulí:Pokud máte zájem o linkování tabule, která má více ploch a chcete nalinkovat více ploch u této tabule, musíte přidávat linkování tabulí do...

 
od 270 Kč
(od 326,70 Kč včetně DPH)

Školní keramické tabule na zeď, pro popis fixem nebo křídou. V obou případech je popisná plocha tvořena kvalitním magnetickým keramickým povrchem s velmi dlouhou životností. Hliníkový rám, různé barvy a velikosti, velmi snadná instalace. Nabízíme varianty s odkládací lištou nebo bez ní. Nezapomeňte se také podívat na rýsovací potřeby, fixy a křídy, čisticí pomůcky a další příslušenství ke školním tabulím, které naleznete v naší nabídce.