Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech

Kód: INTABFULLEB735FI
Montáž zdarma!
Značka: EPSON
99 900 Kč / ks 120 879 Kč včetně DPH
Na dotaz
Reproduktory ?

Interaktivní tabule Epson EB-770Fi v kombinaci s keramickou tabulí triptych na pylonech 200 x 120. Svítivost 4100 Lumens / Full HD. Ovládání dotykem i pery. Montáž zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejprodávanější typ interaktivní tabule

A není divu. Bezproblémová interaktivní tabule a klasická školní tabule v jednom.  Kombinace klasické pylonové tabule a interaktivního projektoru, je volbou, ke které se stále častěji obrací zájemci o interaktivní výuku. Hlavním důvodem je možnost získat dva systémy (klasický i interaktivní), které fungují nezávisle na sobě a poskytují tak uživatelům možnost výběru, dle momentálních potřeb. Stejně tak bývá důležité i hledisko jednoduchosti, spolehlivosti a nízkonákladovosti provozu, které opět hovoří ve prospěch tohoto systému.

Interaktivní tabule

Přesněji řečeno interaktivní projektor. Projektor svítí na prostřední bílou plochu tabule a je vybaven snímači, které dokážou zachytit dotyk prstu nebo interaktivních per. Vy tak máte možnost ovládat na tabuli připojený počítač, nebo si dělat libovolné poznámky.

Klasická školní tabule

Prostřední plocha zůstává bílá fixová, aby na ní projekce byla vidět, zbytek ploch je ale libovolný, a tak si můžete vybrat kteroukoliv barevnou kombinaci křídel. Tabuli můžete využívat pro zápisky uplně stejně, jako byste si ji pořídili samostatně. 

Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech

EPSON EB-770Fi

Co se kvality projekce týče, nabízí laserový interaktivní projektor EPSON EB-770Fi vysoké rozlišení Full HD, díky kterému bude obraz vždy ostrý a detailní. Patentovaná technologie Epson 3LCD pak obrazu dodá jasné, syté a věrné barvy. Prostor pro práci i více žáku současně zajišťuje velká projekční plocha o úhlopříčce až 279 cm. Obraz je skvěle viditelný i v horších světelných podmínkách, což zaručuje nejen světelný tok 3 600 lumenů, ale i ultrakrátká projekční vzdálenost, která spolehlivě eliminuje odlesky či stíny na pracovní ploše. Projektor tak zbytečně nenamáhá zrak a sledování je příjemné i po delší době. Každodenní zátěž není pro interaktivní projektor Epson EB-770Fi žádný problém. Nadstandardní záruka 60 měsíců vychází z důvěry výrobce ve své produkty a jejich kvalitní zpracování. 

Vysoká kvalita, nízké náklady

Každodenní zátěž není pro interaktivní projektor Epson EB-770Fi žádný problém. Nadstandardní záruka 60 měsíců vychází z důvěry výrobce ve své produkty a jejich kvalitní zpracování. K delší době projekce a nízkým provozním nákladům pak přispívá také životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu. 

Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech
Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech

Hlavní výhody

 • Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
 • Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
 • Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
 • Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
 • Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
 • Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.

Proč EPSON?

Technologie 3LCD je založena na simultánní tvorbě obrazů ve třech základních barvách červené, zelené a modré. Pomocí optického hranolu jsou pak tyto tři obrazy překládány přesně přes sebe, čímž vzniká výsledný reálný, zcela přirozený a brilantní obraz, který se dostává do oka diváka. Bez barevných záblesků a duhového efektu. Bolavé oči a předčasná únava – právě u dětí a mládeže obvyklý problém – se nedostaví.  

Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech

Pro deváťáka i prvňáčka

Tabule na pylonech jsou opravdu nejvhodnější volbou pro Vaši třídu. Tabule lze snížit až téměř k zemi, došáhně na ni i prvňáček. Deváťák si naopak tabuli může vyzvednout až pod strop.

A nebojte se, žádné dovažování závaží není potřeba. Projektory EPSON jsou vzájemně kompatibilní, takže v případě výměny projektoru vyměníte projektor kus za kus a máte vyřešeno.

Naše realizace

Se společností Epson aktivně spolupracujeme a máme skvělé vztahy. Přispívá tomu i fakt, že jejich produkty jsou opravdu na nejvyšší úrovni kvality.

Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech
Interaktivní tabule Epson EB-770Fi - triptych 200x120 na pylonech

Sestava obsahuje:

 • Interaktivní tabule - keramická tabule triptych na pylonech s interaktivním projektorem.
 • Montáž, seřízení a kalibrace.
 • Kabeláž a lištování do 15m.
 • Úvodní zaškolení po instalaci.

Jak připravit místo pro montáž tabule?

 • Před objednáním si zkontrolujte, zda výška stropu v učebně je dostatečně velká pro zvolenou délku pylonů, k té připočítejte 15 cm.
 • Zkontrolujte zda máte místo pro zvolenou šířku tabule. (tabule 200 cm je po otevření 404 cm)
 • Ideální místo je bez nerovností, vymalováno, na střed osvětlení a pohled žáků.
 • Na stěně naznačte tužkou střed, kde chcete sestavu umístit.
 • Rozmyslete si kudy chcete vést kabeláž a kde bude přípojnný bod pro HDMI a USB pro počítač.

Mám specifický prostor / atypické zadání, co mám dělat?

Kontaktujte nás, moc rádi Vám pomůžeme s výběrem a řešením vhodné sestavy pro vás prostor. 

Parametry sestavy ve zkratce:

Interaktivní tabule - triptych 200x120 na pylonech s interaktivním projektorem

Velikost tabule: 200 x 120 cm
Bareva tabule: Celá bílá
Odkládací lišta: Velká lišta uprostřed tabule, úzké lišty na křídlech.

Šíře tabulové desky: 2 cm

Povrch: keramický, magnetický

Délka pylonů: 290 cm

Certifikát kvality: TÜV

Záruka na tabuli a pojezdový systém: 25 let na povrch tabule, 10 let na ostatní části tabule

Světelný tok projektoru: 3600 lumens

Rozlišení projektoru: Full HD

Technologie projekce: 3LCD

Záruka na projektor: 5 let nebo 12000 hodin

Udávaná životnost kompatibilní lampy: 20000 hodin, nebo 30000h v ECO módu

Kategorie:Interaktivní tabule Epson
Značka:EPSON
Interaktivita:Ano
Technologie:3LCD
Svítivost:3 600 Lumens
Rozlišení:Full HD
Kontrast:2 500 000 : 1
Poměr stran:16:9
Krátká projekce:Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla:Laser
Životnost laseru:20 000 h / 30 000 h v úsporném režimu
Reproduktory:Ano, 16 W
Záruka:60 měsíců nebo 8 000 h (projektor) / 1 000 h (lampa)