Interaktivní tabule Epson EB-695Wi - triptych 200x120 na pylonech + vizualizér zdarma!

Kód: INTABFULLEB695WI
Montáž zdarma! Nejprodávanější
Značka: EPSON
79 990 Kč / ks 96 787,90 Kč včetně DPH
Na dotaz
Bezdrátový WiFi adaptér ?
Reproduktory ?

Interaktivní tabule Epson EB-695Wi - ovládání dotykem prstu i pery. Svítivost 3500 lumens. Montáž v ceně. Keramická tabule triptych 200 x 120 s křídly na pylonovém zvedacím systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní systém na míru

Kombinace klasické pylonové tabule a interaktivního projektoru, je volbou, ke které se stále častěji obrací zájemci o interaktivní výuku. Hlavním důvodem je možnost získat dva systémy (klasický i interaktivní), které fungují nezávisle na sobě a poskytují tak uživatelům možnost výběru, dle momentálních potřeb. Stejně tak bývá důležité i hledisko jednoduchosti, spolehlivosti a nízkonákladovosti provozu, které opět hovoří ve prospěch tohoto systému. Máme zkušenosti i technické zázemí, jsme Epson partner. Poraďte se s námi o nejvhodnějším řešení pro vás, vše dovezeme i nainstalujeme.

Hlavní výhody

Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.
Ekologičnost - měníte jen lampy, které byste měnili tak jako tak.

Přidejte do své výuky interaktivitu

Interaktivní projektor
Epson EB-695Wi přináší nové možnosti, jak zapojit žáky do hodin a celkové jim výklad i práci učinit atraktivnějšími. Nabízí dotykové ovládání prsty s podporou dvou per, které je uživatelsky velmi příjemné. Pro větší komfort máte k dispozici také dálkové ovládání. Plynulou a efektivní práci pak umožňuje velice rychlá odezva, potěší i software pro projekci z několika počítačů, který umožní vyučujícím i studentům sdílení obsahu současně. Epson však nezůstává jen u obrazových vjemů, vestavěný 16 W reproduktor zajistí kvalitní zvuk. K dispozici je také volitelné bezdrátové připojení pro zobrazení obsahu vašich chytrých zařízení.

Výborný obraz za všech podmínek

Kvalitou projekce Epson EB-695Wi určitě příjemně překvapí. Ostrý obraz ve vysokém rozlišení HD-ready WXGA se spoustou detailů je pastvou pro oči, k čemuž přispívá i vstup HDMI, zajišťující jeho přenos. Patentovaná technologie Epson 3LCD pak tomuto obrazu dodá syté a skutečně věrné barvy. Nemusíte se bát ani o prostor, protože projekční plocha o úhlopříčce až 254 cm postačí i na práci více žáků současně. V případě vyšších nároků je navíc možná kombinace dvou projektorů do jediné interaktivní plochy. Že bude obraz vždy dobře viditelný zaručí jas 3 500 lumenů a stíny či odlesky plochy tabule dokonale eliminuje ultrakrátká projekční vzdálenost. Projektor tak zbytečně nenamáhá zrak a sledování je příjemné i po delší době.

Vysoká kvalita, nízké náklady

Každodenní zátěž není pro interaktivní projektor Epson EB-695Wi žádný problém. Nadstandardní záruka 60 měsíců vychází z důvěry výrobce ve své produkty a jejich kvalitní zpracování. K delší době projekce a nízkým provozním nákladům pak přispívá také životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní tabule Epson
Značka: EPSON
Interaktivita: Ano
Technologie: 3LCD
Svítivost: 3 500 Lumens
Rozlišení: 1280x800 (WXGA)
Vysoké rozlišení: HD ready
Kontrast: 14 000 : 1
Poměr stran: 16:10
Krátká projekce: Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla: Lampa, 250 W
Životnost lampy: 5 000 h / 10 000 h v úsporném režimu
Reproduktory: Ano, 16 W
Záruka: 60 měsíců nebo 8 000 h (projektor) / 1 000 h (lampa)