Interaktivní tabule Epson EB-725Wi - triptych 200x120 na pylonech

Kód: INTABFULLEB725WI
Tip Montáž zdarma!
Značka: EPSON
87 990 Kč –4 %
Interaktivni tabule Epson EB-725Wi
87 990 Kč –4 % 84 900 Kč / ks 102 729 Kč včetně DPH
Na dotaz
Reproduktory ?

Interaktivní tabule Epson EB-725Wi s keramickou tabulí triptych 200 x 120 na pylonovém zvedacím systému. Svítivost 4000 lumens. Ovládání dotykem prstu i pery. Montáž zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše pro interaktivní vzdělávání

Spojit možnosti klasické a interaktivní tabule je stále oblíbenější a díky kombinaci interaktivního projektoru s pylonovou tabulí také snadno dostupné. Hlavním důvodem je obrovská flexibilita celého systému, kdy si vyučující volí, zda popisnou plochu využije standardním způsobem, nebo z ní během okamžiku vytvoří plnohodnotnou interaktivní tabuli. Také nenáročnost na údržbu či prostor, nízkonákladovost, spolehlivost a jednoduchost bývají důležitými hledisky, díky kterým se tato varianta stává trendem v oblasti interaktivní výuky. Jsme Epson partner, spojte se s námi a vybereme, dovezeme i nainstalujeme to nejvhodnější řešení právě pro vás.

Hlavní výhody

Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.
Ekologičnost - měníte jen lampy, které byste měnili tak jako tak.

Oživte svou výuku interaktivitou

Všechny vaše požadavky na moderní výuku uspokojí laserový interaktivní projektor EPSON EB-725Wi bez jakýchkoliv kompromisů. Vaši žáci i vyučující se mohou těšit na příjemné dotykové ovládání prsty s podporou dvou per, samozřejmostí je i dálkové ovládání. Plynulou a ničím nerušenou práci podporuje také velice rychlá odezva, navíc Epson s projektorem dodává i software pro projekci z několika počítačů, který studenti i učitelé ocení v případě potřeby sdílet obsah současně. Pro skutečně interaktivní zážitek má projektor vestavěn 16 W reproduktor a pokud chcete sdílet obsah svých chytrých zařízení, je k dispozici Wi-Fi.

Dokonalý obraz, který šetří zrak

Laserový interaktivní projektor EPSON EB-725Wi byl vyroben s důrazem na maximální věrnost projekce. Vysoké rozlišení HD-ready WXGA vám poskytne ostrý obraz a vstup HDMI se postará o jeho přenos. Patentovaná technologie Epson 3LCD pak vykouzlí přirozené, živé a syté barvy. Dostatečný prostor pro vaši práci poskytne projekční plocha o úhlopříčce až 254 cm, pokud však máte nároky ještě vyšší, je možná i kombinace dvou projektorů, pro vytvoření jediné velké interaktivní plochy. Skvělou viditelnost promítaného obrazu i za horších světelných podmínek zajistí jas 4 000 lumenů a můžete být klidní i co se týče odlesků či stínů, dokonale je eliminuje ultrakrátká projekční vzdálenost. Obraz je tak pro zrak příjemný i při dlouhodobějším sledování.

Kvalita a dlouhá výdrž

Laserová technologie
s minimální nutností údržby je jednou z výhod, kterými interaktivní projektor EPSON EB-725Wi disponuje. Je si toho vědom také výrobce, a tak je u tohoto projektoru poskytnuta nadstandardní záruka 60 měsíců. Ještě více však možná potěší životnost světla až 30 000 hodin v úsporném režimu, která velkou měrou přispívá ke snížení provozních nákladů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní tabule Epson
Značka: EPSON
Interaktivita: Ano
Technologie: 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Svítivost: 4 000 ANSI
Rozlišení: 1920x1080 (FullHD)
Vysoké rozlišení: FullHD
Kontrast: 2 500 000 : 1
Poměr stran: 16:9
Krátká projekce: Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla: Laser
Životnost světla: 20 000 h / 30 000 h v úsporném režimu
Reproduktory: Ano, 16 W
Záruka: 60 měsíců nebo 12 000 hodin