Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-680Wi

Kód: INTABFULLEB680WI
Montáž zdarma!
Značka: EPSON
67 090 Kč / ks 81 178,90 Kč včetně DPH
Na dotaz
Bezdrátový WiFi adaptér
Reproduktory

Komplet interaktivní tabule Epson EB-680Wi (WXGA, 3200 Lumens, Dotyk+Pero) + pylonová keramická tabule 200x120. Kompletní interaktivní systém na klíč, který vám přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní interaktivní systém

Pokud chcete ve své třídě pylonovou tabuli, ale zároveň byste rádi umožnili studentům i učitelům získat benefity interaktivní výuky, je kombinace interaktivního projektoru a klasické pylonové tabule ideálním řešením. Využijte našich bohatých zkušeností i technického zázemí a nechejte si celý systém jednoduše nainstalovat a zprovoznit.

Hlavní výhody

Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.
Ekologičnost - měníte jen lampy, které byste měnili tak jako tak.

Interaktivní výuka bez kompromisů

Pokud hledáte spolehlivé řešení pro modernizaci své výuky, interaktivní projektor Epson EB-680Wi je sázkou na jistotu.  Uživatele jistě potěší pohodlné dotykové ovládání prsty s podporou dvou per, která jsou součástí, stejně jako dálkové ovládání. Velkým plusem je také velice rychlá odezva, díky které je práce dostatečně plynulá a příjemná. Software pro projekci z několika počítačů pak umožní učitelům a studentům sdílet obsah současně a 16 W reproduktor potěší jejich uši. Volitelné bezdrátové připojení umožňuje zobrazení obsahu z široké řady chytrých zařízení.

Obraz jako břitva

Kvalita vizualizace je při interaktivní výuce jednou z podstatných věcí a ani zde nezůstává Epson EB-680Wi pozadu. Naopak, rozlišení HD-ready WXGA bude vaše smysly hýčkat a vstup HDMI zajistí vždy ostrý obraz a jasné detaily. Patentovaná technologie Epson 3LCD se pak postará o živé a přirozené barvy. Projekční plocha o úhlopříčce až 254 cm dostatečně pokryje vaši tabuli, pokud však máte nároky vyšší, je možná také kombinace dvou projektorů do jedné interaktivní plochy. Jas 3 200 lumenů zaručuje dostatečnou svítivost, ultrakrátká projekční vzdálenost zase zamezí nežádoucím stínům či odleskům. Obraz lze tak sledovat i dlouhodobě.

Vysoká kvalita a výdrž

Projektor Epson EB-680Wi je určen pro každodenní používání a tomu odpovídá také jeho zpracování. Za tím si Epson stojí, proto je poskytnuta záruka 60 měsíců. Kromě spolehlivosti je plusem životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu a tedy i celkově delší doba promítání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní tabule s projektorem
Značka: EPSON
Interaktivita: Ano
Technologie: 3LCD
Svítivost: 3 200 ANSI
Rozlišení: 1280x800 (WXGA)
Vysoké rozlišení: HD ready
Kontrast: 14 000 : 1
Poměr stran: 16:10
Krátká projekce: Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla: Lampa, 215 W
Životnost lampy: 5 000 h / 10 000 h v úsporném režimu
Reproduktory: Ano, 16 W
Záruka: 60 měsíců nebo 8 000 h (projektor) / 1 000 h (lampa)