Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-1485Fi

Kód: INTABFULLEB1485FI
Novinka Montáž zdarma!
Značka: EPSON
103 590 Kč / ks 125 343,90 Kč včetně DPH
Na dotaz
Reproduktory

Komplet interaktivní tabule Epson EB-EB-1485Fi (Full HD 1080p, 5000 Lumens, Dotyk+Pero) + pylonová keramická tabule 200x120. Kompletní interaktivní systém na klíč, který vám přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasicky i interaktivně

Není potřeba se již rozhodovat, jakým způsobem vyřešit souběžné používání klasické magnetické a interaktivní tabule ve své třídě či učebně. Interaktivní projektor je nejlepší variantou pro všechny, kdo chtějí pro svou výuku využívat veškeré výhody obou zmíněných typů tabulí a plynule mezi nimi přecházet. Díky své flexibilitě, spolehlivosti, komfortnosti a efektivitě, získávají tyto systémy "dva v jednom" stále větší oblibu u vyučujících i žáků. Jsme Epson partner, využijte tedy i vy našich zkušeností. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme vybrat i implementovat vhodné řešení právě pro vaše potřeby.

Hlavní výhody

Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.
Ekologičnost - měníte jen lampy, které byste měnili tak jako tak.

Modernizujte svou výuku jednoduše

Vyšší atraktivita i názornost výuky jsou věci, ve kterých může být laserový interaktivní projektor EPSON EB-1485Fi skvělým pomocníkem. Uživatelé jistě ocení komfortní dotykové ovládání prsty s podporou dvou per, pro zvýšení pohodlí je k dispozici samozřejmě i dálkové ovládání. Také velice rychlá odezva přispívá k plynulé a ničím nerušené práci, software pro projekci z několika počítačů pak umožňuje současné sdílení obsahu učitelům i studentům. Kvalitní ozvučení zajišťuje vestavěný 16 W stereo reproduktor a ani sdílení obsahu chytrých zařízení není žádným problémem díky Wi-Fi.

Obraz, který přesvědčí

Kvalita projekce, kterou laserový interaktivní projektor EPSON EB-1485Fi přináší, je jednou z věcí, proč o jeho pořízení minimálně uvažovat. V první řadě potěší vaše smysly vysoké rozlišení Full HD, které zprostředkuje maximální ostrost a detailnost obrazu. Plynulý datový tok zajistí vstup HDMI, který se u tohoto projektoru vyskytuje dokonce 3x. Výsledný dojem pak dotváří technologie Epson 3LCD, která vdechne obrazu živé, syté, a hlavně věrné barvy. Nemusíte se obávat ani o pracovní prostor. Projekční plocha o úhlopříčce až 254 cm jej poskytuje v dostatečné míře, pokud jsou však vaše požadavky vyšší, je možná i kombinace dvou projektorů a následné zvětšení této plochy. Vysoký jas 5 000 lumenů zaručuje výbornou viditelnost obrazu i v horších světelných podmínkách a ultrakrátká projekční vzdálenost dokonale zabrání odleskům a stínění na pracovní ploše.

Nekompromisní kvalita a výdrž

Laserová technologie se pyšní nejen výtečnou kvalitou zobrazení, ale také minimální nutností údržby a vysokou spolehlivostí. Interaktivní projektor EPSON EB-1485Fi není v tomto směru samozřejmě výjimkou, proto se na něj vztahuje nadstandardní záruka 60 měsíců. K tomu, aby vám sloužil co nejdéle bez potřeby jakéhokoliv servisního zásahu, a snížil své provozní náklady, přispívá také životnost světla až 30 000 hodin v úsporném režimu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní tabule s projektorem
Značka: EPSON
Interaktivita: Ano
Technologie: 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Svítivost: 5000 ANSI
Rozlišení: 1920x1080 (FullHD)
Vysoké rozlišení: Full HD 1080p
Kontrast: 2 500 000 : 1
Poměr stran: 16:9 nebo 16:6
Krátká projekce: Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla: Laser
Životnost světla: 20 000 h / 30 000 h v úsporném režimu
Reproduktory: Ano, 16 W
Záruka: 60 měsíců nebo 12 000 hodin