Zábradlí Linea pro školky a školy

Kód: L/CERNA L/CERVENA L/MODRA L/ZELENA L/HNEDA L/BILA L/SEDA Zvolte variantu
Novinka
6 100 Kč / ks 7 381 Kč včetně DPH
Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výběr motivu
Můžeme doručit do:
5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 5.9.2024 Zvolte variantu

Zábradlí Linea pro školky a školy pestrobarevné zábradlí, které díky široké nabídce barevných provedení jde vidět už z dálky a zaručí bezpečnost. Lze jej doplnit hravými motivy zvířátek - s hadem, krokodýlem nebo s dinosaurem. Lakováno ochranným lakem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábradlí Linea pro školky a školy

Zábradlí Linea pro školky a školy

Zábradlí Linea pro školky a školy pestrobarevné zábradlí, které díky široké nabídce barevných provedení jde vidět už z dálky a zaručí bezpečnost. Lze jej doplnit hravými motivy zvířátek - s hadem, krokodýlem nebo s dinosaurem. Jsou vhodné do prostředí mateřských školek nebo škol. Objednat lze i bez animace. Barva hlavice je totožná s barvou zvolené animace.

Ochrana práškovým lakem, bezpečné a odolné

Mřížka je tvořena čtvercovými oky z drátu o ø 4 mm. Lakováno práškovými barvami s ochranou před korozí, poškrábáním a odřením (v odstínech RAL). Zábradlí je určeno pro maximální bezpečnost a obsahuje výplň z pletiva tloušťky 3 mm, je vyrobeno z pozinkované oceli. Zábradlí je určeno k zapuštění do betonu a lze ho umístit do zamykatelných objímek. Délka je 157,2 cm a výška od země 110 cm, výška spodní příčky od země je 150 mm. Sloupky, které zajišťují stabilitu zábradlí jsou vyrobeny z oceli a mají průměr 76 mm.


Zábradlí Linea pro školky a školy
Zábradlí Linea pro školky a školy

Výhody

  • Široká nabídka barev a výběr animace
  • Chráněno práškovým lakem
  • Stabilní a odolné
  • Bezpečné a z pozinkované oceli