Věšáková stěna Profi 6-místná, 73x85x12 cm pro mateřské školy

Kód: 1358/ZLU 1358/CER 1358/MOD 1358/SVE 1358/ORA 1358/BUK Zvolte variantu
Novinka
3 290 Kč / ks 3 980,90 Kč včetně DPH
Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Skladem Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Věšáková stěna Profi 6-místná, 73x85x12 cm pro mateřské školy. Bezpečné zaoblení, dvojháček, pevná záda, vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věšáková stěna Profi 6-místná, 73x85x12 cm pro mateřské školy

Věšáková stěna Profi 6-místná, 73x85x12 cm pro mateřské školy

Věšákové stěny jsou nezbytným prvkem vybavení mateřských škol, které výrazně přispívají k organizaci, bezpečnosti a pohodlí dětí. Každé dítě má svůj vlastní prostor pro odložení ručníku, zubní pasty, kartáčku nebo jiných osobních věcí. To pomáhá udržovat pořádek a usnadňuje dětem nalezení a uložení svých věcí. Možnost výběru z různých barevných kombinací. Motivy zvířátek nebo pohádkových postav, které si děti mohou nalepit nad háček, je motivují k používání věšáků a přidávají hravý prvek do každodenní rutiny.

Flexibilní , bezpečná a stabilní

Počet míst na věšákové stěně je možné upravit podle potřeby dokoupením dalších stěn. To umožňuje snadné přizpůsobení kapacity věšákových stěn aktuálním potřebám mateřské školy. Věšákové stěny mají zaoblené hrany, které minimalizují riziko úrazů, což je důležité pro bezpečnost malých dětí. Praktický dvojháček je bezpečně upevněn, což zajišťuje jeho stabilitu a bezpečné používání. Věšákové stěny jsou vyrobeny pomocí osvědčené technologie lepených kolíkovaných spojů, což zaručuje jejich pevnost a dlouhou životnost. Stěna má pevná záda a ABS hrana o tloušťce 2 mm, což přidává na její odolnosti a bezpečnosti.

Věšáková stěna Profi 6-místná, 73x85x12 cm pro mateřské školy