Domov Alzheimer - Multimediální skříňka pro distanční schůzky

V posledním čtvrtletí roku 2020 jsme realizovali pro domov Alzheimer kompletní zařízení pro distanční schůzky s rodinnými příslušníky pacientů domova Alzheimer v Karviné.

Sestava obsahuje vše potřebné pro přenos obrazu a zvuku s využitím programu Skype pro komunikaci. S paní ředitelkou jsme se dohodli na vyhotovení elegantní skříňky v dekoru místnosti (dub-sonoma) na míru i s montáží všech komponent. Nejprve jsme vyhotovili modelaci a poté jsme zadali výrobu. Dno skříňky bylo opatřeno ocelovým rámem, spolu s kolečky, aby nedocházelo k jakékoliv deformaci dřeva při přesunech zařízení. Díky koleček je tak celé zařízení mobilní a lze jej umístit kamkoliv, kde je zdroj internetu a elektrické energie. Spodní skříňku jsme opatřili jednou policí, na kterou jsme umístili veškeré PC komponenty a celou skříňku jsme opatřili mechanickým zámkem.

Seznam použitých komponent:

  • Skříňka pro distanční schůzky v dekoru Dub sonoma, kovová podstava s kolečky, uzamykatelná skříňka, kabelové průchodky. (v150 x š110 x h40)
  • NEC - 43" monitor E437Q vč. nástěnného držáku
  • AUDAC IMEO1/B - profesionální soundbar 2.1, 2x15W + 1x30W, rozsah 40 - 20000Hz
  • HP ProDesk 405 - PC pro zajištění videohovoru. AMD Ryzen 3 Pro, 4GB RAM, SSD 128GB M.2
  • Logitech C920 - kamera s vysokým rozlišením, autofocus, automatická korekce světla, USB rozhraní,
  • Beyerdynamic - kondenzátorový mikrofon FOX včetně stojánku na stůl

Modelace požadovaného nábytku:

Skrin_pro_distancni_schuzky

Výsledné zařízení:

skrinka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení