Modrá skleněná tabule Legamaster

Kód: LEGSKLTAB60X40M LEGSKLTAB80X60M LEGSKLTAB120X90M LEGSKLTAB150X100M Zvolte variantu
Značka: Legamaster
1 490 Kč / ks 2 090 Kč / ks 4 090 Kč / ks 5 590 Kč / ks od 1 490 Kč / ks 1 802,90 Kč včetně DPH 2 528,90 Kč včetně DPH 4 948,90 Kč včetně DPH 6 763,90 Kč včetně DPH od 1 802,90 Kč včetně DPH
K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Rozměr tabule
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024 16.7.2024 16.7.2024 16.7.2024 Zvolte variantu

Modrá skleněná tabule na fixy, dostupná také v bílé, černé a červené barvě. Magnetický povrch z bezpečnostního tvrzeného skla. Odkládací lišta. Jednoduchá montáž tabule na stěnu. Vyrobena v Nizozemí. Záruka 25 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní skleněná tabule.

Skleněná magnetická tabule na fixy přináší kromě kvality a funkčnosti ještě o trochu více elegance. Je kompletně vyrobena v Nizozemí, osvědčeným výrobcem. Povrch z bezpečného tvrzeného skla je zcela hladký a skvěle se popisuje i maže. Navíc tvoří zadní část tabule ocelová deska, takže povrch je plně magnetický a vztahuje se na něj záruka 25 let. Skleněná tabule tak přináší všechny funkce klasické tabule na fixy v novém, nevšedním obalu.

Zkrášlete svou třídu.

I školní tabule může zaujmout elegantním designem a skvěle doplňovat moderní vybavení třídy či kanceláře. V jednoduchosti je krása, stejně jako v podařené kombinaci tvrzeného skla s ocelí. Jistě oceníte, že nejen dobře slouží, ale také výborně reprezentuje. Není proto divu, že si tato tabule našla velmi rychle cestu i mimo výuková zařízení a můžeme na ni narazit třeba v restauracích nebo ve státní či firemní sféře.

Učte s radostí.

Kromě poctivého zpracování a pěkného designu kladl výrobce velký důraz také na funkčnost. Rohy jsou zaobleny a absence ostrých hran má nejen estetický, ale hlavně bezpečnostní efekt. Tabule tak může být bez obav používána i nejmenšími. Její povrch je plně magnetický a naprosto hladký, což potěší všechny, kdo na něj budou psát, případně popisnou plochu čistit. Je navíc odolný, určený pro každodenní zátěž.

Vyberte si doplňky.

Jako každá jiná, také skleněná tabule musí být správně používána a udržována. Jen tak můžete docílit maximálního uživatelského přínosu. Zejména je vhodné pořídit speciální fixy, které jsou na popisné ploše dobře čitelné a smývatelné za sucha. Její důkladné vyčištění umožní k tomu určený hadřík a k přichycení tištěných materiálů se nejlépe hodí silné neodymové magnety, které dobře drží, ale nepoškrábou.

Různá řešení pro různé potřeby.

Díky rostoucí popularitě a tím i rozdílným potřebám zákazníků je skleněná magnetická tabule vyráběna v několika variantách. Velice příjemné je, že ji lze montovat vodorovně i svisle a dostupné jsou různé velikosti. Rozsah využitelnosti se tak zdaleka neomezuje pouze na výuku, ale může být použita například jako informační cedule. Navíc je tabule k dispozici v bílé, černé, červené či modré barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné tabule
Tloušťka skla: 4 mm
Uchycení: Konzoly (150x120, 120x90) nebo zakryté zezadu
Magnetická: Ano
Barva skla: Modrá