Mobilní skleněná tabule

Kód: LEGMOBSKLTABC LEGMOBSKLTABM LEGMOBSKLTABB LEGMOBSKLTABS Zvolte variantu
Značka: Legamaster
20 550 Kč / ks 24 865,50 Kč včetně DPH
K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
7.8.2024 7.8.2024 7.8.2024 7.8.2024 Zvolte variantu

Oboustranná mobilní skleněná magnetická tabule na fixy. Skleněný povrch odolný proti poškrábání. Bílá, černá, modrá nebo šedá barva popisné plochy, mobilní stojan na kolečkách. Vyrobena v Nizozemí. Záruka 25 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová mobilní tabule.

Originalita a elegantní design s nádechem luxusu jsou často první pocity, které oboustranná mobilní skleněná magnetická tabule vyvolává. Nabízí toho však mnohem více. Je vyrobena v Nizozemí, s důrazem nejen na vzhled, ale také poctivost zpracování a funkčnost. Popisnou plochu, určenou pro fixy, tvoří velice hladké temperované bezpečnostní sklo o velikosti 90x175 cm. Povrch je plně magnetický a vztahuje se na něj záruka 25 let. Celé tělo tabule pak pevně svírá kovová konstrukce.

Krásná a funkční.

Nechte hovořit tuto tabuli samu za sebe. Vypadá vždy skvěle a pokud máte rádi moderní vzhled, potrpíte si na eleganci či zkrátka potřebujete produkt, který bude nejen dobře sloužit, ale také výborně reprezentovat, určitě neváhejte. Tato tabule je ideálním řešením do místností kde se střetávají lidé, aby sdíleli a rozvíjeli své myšlenky, ale také všude tam, kde je vyžadováno vysoce hygienické prostředí, jako jsou například laboratoře, nemocnice či místa se zvýšenou vlhkostí (bazény, sauny).

Připravena k práci.

Stejně jako u ostatních mobilních tabulí z naší nabídky, i zde potěší uživatele velmi snadná manipulace a přemístitelnost, kterou umožňují 4 kolečka s brzdou. Z hlediska bezpečnosti navíc jistě oceníte, že její rohy jsou zaobleny. Nemusíte se obávat ani nedostatku pracovního prostoru, protože tabule je oboustranná a lze tedy využívat hned 2 nezávislé plochy. Skleněný povrch je plně magnetický, velmi hladký a příjemný pro psaní, dostupný ve variantách bílá, černá, šedá nebo modrá .

Nezapomeňte na příslušenství.

I když je údržba tabule poměrně nenáročná, musí se jí věnovat určitá pozornost. V první řadě vždy používejte jen fixy určené k psaní na skleněnou plochu. Zaručují bezproblémovou čitelnost i následnou odstranitelnost. K samotné očistě popisné plochy pak skvěle poslouží pomůcky pro čištění povrchu skleněné tabule a pokud potřebujete něco přichytit, můžete se spolehnout na silné neodymové magnety, které dobře drží.