Mobilní oboustranná tabule Standard

Kód: 529/180 529/200 Zvolte variantu
9 890 Kč / ks 9 490 Kč / ks od 9 490 Kč / ks 11 966,90 Kč včetně DPH 11 482,90 Kč včetně DPH od 11 482,90 Kč včetně DPH
K objednání K objednání Zvolte variantu
Rozměr tabule
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024 16.7.2024 Zvolte variantu

Oboustranná mobilní magnetická tabule na fixy Standard. Povrch tvoří lakovaný plech. Rám i odkládací lišta z hliníku, bílá barva popisné plochy, mobilní stojan na kolečkách. Vyrobena v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická tabule na kolečkách.

I poctivé zpracování, vysokou mobilitu a snadné použití lze spojit v jedno. Oboustranná mobilní magnetická tabule Standard o tom přesvědčí každého, kdo právě na těchto vlastnostech lpí. Je kompletně vyrobena v ČR a její popisnou plochu tvoří bíle lakovaný plech o tloušťce 0,50 mm. Při práci tak využijete nejen fixy, ale klidně i magnety pro přichycení obrázků, neboť povrch je plně magnetický. Moderní vzhled tabuli dodává rám z hliníku, lemující celou popisnou plochu. Z něj je vyrobena také praktická odkládací lišta, doplňující tabuli po celé její šíři. Pevná ocelová konstrukce s kolečky pak zajišťuje potřebnou mobilitu spolu s vysokou stabilitou.

Pěkná a funkční.

Kvalita i vysoká užitná hodnota je dnes vyžadována stejně, jako elegantní vzhled. Ani v tomto ohledu tabule nikoho nezklame. Ke zmíněným vlastnostem navíc nabízí stíratelnost za sucha a celkově snadnou údržbu, vysokou bezpečnost při práci, magnetický povrch či více místa díky oboustranné popisovatelnosti.

Používejte třeba hned.

Jednou z hlavních výhod je skutečně velmi snadná manipulace i přemístitelnost, kterou zajišťují 4 kolečka na ocelovém lakovaném podvozku. Jádro tabule tvoří dřevovláknitá deska, takže je celková hmotnost poměrně nízká a manipulace o to snazší. Vyhovuje tedy i menším žákům a díky tomu, že rohy jsou zaobleny, jim nehrozí žádné nebezpečí ani v tomto ohledu. Tabule je oboustranná, lze tedy navíc používat volně obě plochy, jejichž povrch je plně magnetický, příjemný na psaní a stíratelný za sucha.

Vyberte si příslušenství.

Také tabule potřebuje odpovídající péči, pokud má dlouho a spolehlivě sloužit svému účelu. Výběru vhodných doplňků by tak měla být poskytnuta náležitá pozornost. V první řadě vždy při práci používejte jen fixy určené přímo k tomuto účelu. Dle potřeby pak provádějte očistu popisné plochy, kterou spolehlivě zajistí pomůcky pro čištění povrchu tabule. V případě rýsování si pořiďte speciální rýsovací potřeby, které jej nepoškodí.