Mobilní keramický Triptych

Kód: 340-2010-B 340-2010-Z 340-2010-BZ Zvolte variantu
Značka: DEGEN
22 390 Kč / ks 27 091,90 Kč včetně DPH
Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Dodání do 5 týdnů Zvolte variantu
Rozměr
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Montáž tabule ?
Kolečka
Můžeme doručit do:
23.1.2023 23.1.2023 23.1.2023 Zvolte variantu

Mobilní magnetická tabule Triptych na křídu nebo fixy. Keramický povrch se zárukou 25 let. Rám i odkládací lišta z hliníku, zelená (křída) či bílá (fix) barva popisné plochy, možnost kombinací povrchů a pořízení koleček. Vyrobena v Německu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilita bez kompromisů.

Mobilní magnetická tabule Triptych přináší řešení pro všechny, kdo touží po kvalitní tabuli s křídly, avšak nemohou si pořídit pylony. Je kompletně vyrobena v Německu, právě se zaměřením na vysokou mobilitu a praktičnost, ale také poctivé zpracování. Jednotlivé popisné plochy, které lze vzájemně kombinovat, tvoří vždy keramický povrch, zelené (křída) či bílé (fix) barvy. Povrch je plně magnetický a vztahuje se na něj záruka 25 let. Celou tabuli pak lemuje rám z eloxovaného hliníku, z něhož je vyrobena také úzká odkládací lišta, zvyšující užitný komfort. Stojan lze opatřit kolečky a docílit tak kromě vysoké stability také skutečnou mobilitu.

Jednoduše praktický.

Hezký i funkční, přesně takový, jak jej znáte. Pouze s tím rozdílem, že není na pylonech, ale lze ho přemisťovat nebo zkrátka jen postavit tam, kde je to právě zapotřebí. I zde se však můžete těšit na velice elegantní zpracování nebo vyšší odolnost.

Začněte třeba hned.

Stejně tak platí, že snadná manipulace a bezpečné používání jsou prioritou. Pro jednodušší přemísťování tabule stačí na stojan pořídit 4 kolečka, v případě menších žáků můžete zůstat také klidní, neboť všechny její rohy jsou zaobleny. Nehrozí tak poranění ani opravdovým nešikům. Keramický povrch je plně magnetický, určený pro každodenní zátěž, snadný na údržbu a příjemný na psaní.

Vyberte si něco navíc.

Nezapomeňte si také pořídit vhodné doplňky, které udělají z této tabule skutečně efektivního pomocníka ve výuce. V první řadě to mohou být větší odkládací police, což oceníte, pokud potřebujete mít vše po ruce. Aby popisná plocha vydržela opravdu dlouho, používejte na zelený povrch vždy kvalitní bezprašné křídy, v případě povrchu bílého zase fixy, které jsou k tomuto účelu přímo určeny. Dokonalé vyčištění pak nejlépe zajistí kvalitní pomůcky pro čištění povrchu tabule. Do hodin geometrie jsou rovněž velice doporučované speciální rýsovací potřeby, které nepoškodí keramický povrch.

logo_degen

Společnost se sídlem v Norimberku a pobočkou v Bad Kreuznachu je od roku 1966 v rodinném vlastnictví a vyvinula se z počátečního opravárenského průmyslu na jediného výrobce školní rady v Bavorsku (výrobní závod v Norimberku) .V roce 2006 byla výroba rozšířena o mechanické a elektromechanické plátna. 

Degen-tovarna

Kromě výroby školních tabulí a pláten se věnuje společnost i dalším produktům:

 • Interaktivní systémy (interaktivní projektory a interaktivní tabule)
 • Vícedotykové displeje, počítače typu all-in-one, tablety a odpovídající periferní zařízení.
 • Digitální značení, monitory a odpovídající softwarová řešení.
 • Veškeré učební a prezentační materiály (jako jsou displeje, projektory, nábytek, multimediální systémy a různá periferní zařízení).

Od začátku roku 2016 působí společnost jako DEGEN GmbH & Co. KG pod vedením dvou bratrů Andrease a Sebastiana Degen a jejich otce Kurta Degena.

Degen

4 hlavní zaměření společnosti DEGEN

 • Výroba školních, speciálních a elektrických velkoplošných systémů
 • Výroba mechanických / elektrických pláten a promítacích ploch
 • Opravy, údržba a bezpečnostní inspekce školních tabulí všeho druhu
 • Obchod s výukovými a studijními materiály, např. interaktivní tabule, projektory a kancelářský nábytek.

DEGEN znamená kvalitu

 • Vyškolení zaměstnanci v kanceláři a v terénu, odborní pracovníci ve výrobě a montáži a neustálá kontrola dodavatelů umožňuje dodávat našim zákazníkům pouze nejlepší kvalitu za nejnižší ceny.
 • Vysoká úroveň odborných znalostí je také zdůrazněna skutečností, že pan Sebastian Degen je spojen s Spolkovou asociací německých expertů jako specialista na školní školní systémy, speciální tabule a fotografie.
 • Montáž, opravy a bezpečnostní kontroly provádějí pouze naši vlastní a speciálně kvalifikovaní pracovníci.