Červená skleněná tabule Legamaster

Kód: LEGSKLTAB60X40CV LEGSKLTAB80X60CV LEGSKLTAB120X90CV LEGSKLTAB150X100CV Zvolte variantu
Značka: Legamaster
1 490 Kč / ks 2 090 Kč / ks 4 090 Kč / ks 5 590 Kč / ks od 1 490 Kč / ks 1 802,90 Kč včetně DPH 2 528,90 Kč včetně DPH 4 948,90 Kč včetně DPH 6 763,90 Kč včetně DPH od 1 802,90 Kč včetně DPH
K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Rozměr tabule
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
7.8.2024 7.8.2024 7.8.2024 7.8.2024 Zvolte variantu

Červená skleněná tabule na fixy, dostupná také v bílé, černé a modré barvě. Magnetický povrch z bezpečnostního tvrzeného skla. Odkládací lišta. Jednoduchá montáž tabule na stěnu. Vyrobena v Nizozemí. Záruka 25 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní školní tabule.

Skleněná magnetická tabule na fixy je nejen líbivá, ale také funkční a kvalitní pomůcka pro výuku či prezentaci. Je vyrobena v Nizozemí, certifikovaným producentem s dlouholetou tradicí. Její povrch z bezpečného tvrzeného skla je krásně hladký, tedy příjemný na popis i údržbu. Ocelová deska, tvořící jeho zadní část navíc způsobuje, že povrch je plně magnetický. Díky kvalitnímu sklu se na něj vztahuje záruka 25 let. Skleněná magnetická tabule v sobě spojuje všechny funkce klasické tabule na fixy s notnou dávkou elegance navíc.

Pochlubte se s ní.

Také školní tabule může reprezentovat a každý, kdo chce svůj výklad podpořit moderním designem s mírným nádechem luxusu, bude spokojen. Jednoduché čisté tvary a linie působí velice vkusně a spojení oceli se sklem je doslova šťastné. Není proto divu, že se tato tabule stává rychle oblíbenou i mimo učebny, zejména v pohostinství nebo korporátní sféře.

Používejte s radostí.

Ani tato tabule není ve třídě pouze na okrasu a dokáže zajistit praktické i bezpečnostní potřeby výuky stejně, jako klasický whiteboard. Všechny její rohy jsou zaobleny, pořezání tedy nehrozí ani největším nešikům. Povrch je plně magnetický, díky své hladkosti dobře popisovatelný a stíratelný za sucha. Zvýšená odolnost kvalitního skla navíc umožňuje denní zátěž.

Bohaté příslušenství.

Také skleněná tabule bude nejlépe sloužit v případě správného používání a pravidelné údržby. K tomu nabízíme ty správné nástroje. V první řadě si můžete pořídit fixy, přímo určené k jejímu popisu. Jejich výhodou je dobrá viditelnost a snadná stíratelnost. Pro odstranění zbytků fixu z popisné plochy pak používejte speciální hadřík a pro přichycení tištěného materiálu silné neodymové magnety, které jsou k ní šetrné, ale zároveň skvěle drží.

Zvolte si řešení na míru.

Skleněná magnetická tabule nabízí mnoho využití a výrobce pamatoval i na specifické potřeby zákazníků. Proto ji lze montovat vodorovně i svisle a v naší nabídce naleznete různé velikosti. To je výhodné zejména v případech, kdy není použita k výuce, ale jako informační médium. Stejně tak potěší možnost různých barevných provedení. Tabule je dostupná v barvě bílé, černé, červené či modré.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné tabule
Tloušťka skla: 4 mm
Uchycení: Konzoly (150x120, 120x90) nebo zakryté zezadu
Magnetická: Ano
Barva skla: Červená