Černá skleněná tabule Legamaster

Kód: LEGSKLTAB60X40C LEGSKLTAB80X60C LEGSKLTAB120X90B2 LEGSKLTAB150X100B2 Zvolte variantu
Značka: Legamaster
1 490 Kč / ks 2 090 Kč / ks 4 090 Kč / ks 5 590 Kč / ks od 1 490 Kč / ks 1 802,90 Kč včetně DPH 2 528,90 Kč včetně DPH 4 948,90 Kč včetně DPH 6 763,90 Kč včetně DPH od 1 802,90 Kč včetně DPH
K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Rozměr tabule
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024 16.7.2024 16.7.2024 16.7.2024 Zvolte variantu

Černá skleněná tabule na fixy, dostupná také v bílé, červené a modré barvě. Magnetický povrch z bezpečnostního tvrzeného skla. Odkládací lišta. Jednoduchá montáž tabule na stěnu. Vyrobena v Nizozemí. Záruka 25 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní skleněná tabule.

Proč nezkusit něco nového? Moderní skleněná magnetická tabule na fixy je dokonalé řešení pro všechny, kteří si kromě funkčnosti chtějí dopřát také elegantní design. Je kompletně vyrobena v Nizozemí, jedním z největších světových výrobců. Zcela hladký povrch z bezpečného tvrzeného skla je uživatelsky velmi příjemný a stíratelný za sucha. Zadní část tvoří ocelová deska, takže povrch je plně magnetický a navíc se na něj vztahuje záruka 25 let. Skleněná magnetická tabule tak v sobě spojuje všechny funkce klasické tabule na fixy a navíc přidává moc vydařený vzhled.

Ozdobte svou třídu.

I když je to stále zejména školní tabule, povedené spojení oceli a tvrzeného skla působí velmi reprezentativně. Ocení ji tedy nejen vyučující, ale také ti, kteří chtějí svou prezentaci doplnit trochou stylu, elegance a vkusného luxusu. Proto se tato tabule stává velmi oblíbenou i mimo školská zařízení, zejména v korporátní sféře či pohostinství.

Radost s ní pracovat.

Kvalita i elegantní vzhled jistě znamenají mnoho, výrobce však nepodcenil ani stránku praktičnosti a bezpečnosti používání. Všechny rohy jsou zaobleny, proto můžete nechat stranou obavy z poranění i v případě, že s tabulí pracují malé děti. Povrch je plně magnetický a zcela hladký. Psaní je proto velmi příjemné a čištění celkem nenáročné. Jeho vysoká odolnost navíc umožňuje každodenní zátěž.

Pořiďte si doplňky.

Užitná hodnota i celková životnost každého produktu se prodlužují v návaznosti na způsob jeho používání a údržby. Skleněná tabule samozřejmě není výjimkou. Pro popis její plochy je proto dobré používat k tomu určené fixy, které zaručují dobrou čitelnost i následnou stíratelnost. K jejímu důkladnému vyčištění pak slouží speciální hadřík. V případě potřeby na ni cokoliv přichytit používejte silné neodymové magnety, které dobře drží a plochu nepoškrábou.

Přizpůsobte si ji.

Skleněná magnetická tabule se zdaleka nepoužívá pouze pro účely výuky, proto je nabízena ve více typech. Navíc ji lze montovat vodorovně i svisle a přizpůsobit tak možnostem interiéru či konkrétnímu využití. Z tohoto důvodu si můžete zvolit různé velikosti a barevná provedení. Tabule je dostupná v bílé, černé, červené či modré barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné tabule
Tloušťka skla: 4 mm
Uchycení: Konzoly (150x120, 120x90) nebo zakryté zezadu
Magnetická: Ano
Barva skla: Černá