Bílá keramická tabule na fixy Francie

Kód: 87
Značka: Vanerum
2 900 Kč / ks 2 900 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné

Bílá magnetická tabule na fixy. Keramický povrch e3 environmental ceramicsteel® čtvrté generace s doživotní zárukou. Rám i středová odkládací lišta z anodisovaného hliníku. Jednoduchá montáž tabule na zeď. Vyrobena ve Francii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní bílá tabule.

Vyberte si to nejlepší, bez ústupků a polovičatých řešení. Tato bílá magnetická tabule na fixy je celá vyrobena ve Francii. Disponuje moderní popisnou plochou, kterou tvoří keramický povrch e3 environmental ceramicsteel® čtvrté generace. To znamená nejen že povrch je plně magnetický, ale také že se na něj vztahuje doživotní záruka. Celou tabuli pak lemuje rám z anodisovaného hliníku se zárukou 10 let. Z hliníku je vyrobena také středová odkládací lišta. V elegantně zaoblených rozích tabule se pak ukrývá montážní systém s integrovaným krytem. Samotná montáž tabule na zeď je velice jednoduchá a veškeré montážní prvky jsou součástí dodávky.

Ozdobte svou třídu.

Školní tabule tvoří jeden z nejvýraznějších prvků každé třídy i učebny. Je stále na očích a měla by dle toho tedy i vypadat. Dopřejte si potěšení z tabule, která vyniká nejen svou funkčností a kvalitou zpracování, ale také příjemným a moderním designem. Stává se proto skvělým pomocníkem vyučujících a zároveň esteticky příjemnou součástí místnosti.

Radost s ní pracovat.

Elegantní vzhled a kvalitní zpracování jsou jistě příjemné, neméně důležitá je však také funkčnost z hlediska užívání, bezpečnosti a údržby. Ani v tomto směru se nemusíte ničeho obávat. Všechny rohy jsou zaobleny, takže je používání tabule velmi bezpečné i pro malé děti. Keramický povrch je plně magnetický, příjemný na psaní i údržbu. Jeho odolnost pak zcela vyhovuje požadavkům na každodenní zátěž.

Vyberte si příslušenství.

I v případě docela jednoduchého produktu, jakým je keramická tabule, můžete zvýšit komfort používání pořízením vhodných doplňků. Z hlediska péče o její popisnou plochu jsou v první řadě důležité kvalitní fixy, stejně jako speciální pomůcky pro čištění povrchu tabule. Neméně podstatné jsou však i kvalitní rýsovací potřeby šetrné k popisné ploše. Malá odkládací lišta/polička je pak řešením v případě, že potřebujete přece jen o trochu více místa, než kolik nabízí základní středová lišta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní tabule
Záruka na povrch: Doživotní
Záruka na rám: 10 let
Materiál povrchu: Keramika
Materiál rámu: Hliník
Magnetická: Ano
Montáž: Ano, doplňková služba.