Bílá skleněná tabule Legamaster

Kód: LEGSKLTAB60X40B LEGSKLTAB80X60B LEGSKLTAB120X90B LEGSKLTAB150X100B Zvolte variantu
Značka: Legamaster
1 490 Kč / ks 2 090 Kč / ks 4 090 Kč / ks 5 590 Kč / ks od 1 490 Kč / ks 1 802,90 Kč včetně DPH 2 528,90 Kč včetně DPH 4 948,90 Kč včetně DPH 6 763,90 Kč včetně DPH od 1 802,90 Kč včetně DPH
K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Rozměr tabule
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
7.8.2024 7.8.2024 7.8.2024 7.8.2024 Zvolte variantu

Bílá skleněná tabule na fixy, dostupná také v černé, červené a modré barvě. Magnetický povrch z bezpečnostního tvrzeného skla. Odkládací lišta. Jednoduchá montáž tabule na stěnu. Vyrobena v Nizozemí. Záruka 25 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní bílá tabule.

Stejně jako kvalitní whiteboard, přináší i skleněná magnetická tabule na fixy funkčnost, precizní zpracování, ale k tomu navíc ještě špetku luxusu. Je kompletně vyrobena v Nizozemí, zkušeným a prověřeným producentem. Její povrch z bezpečného tvrzeného skla je zcela hladký a tím velice příjemný na psaní i údržbu. Zadní část tabule tvoří ocelová deska, takže povrch je plně magnetický. Díky použití kvalitního odolného skla se na něj navíc vztahuje záruka 25 let. Dá se tedy říci, že skleněná tabule v sobě spojuje všechny funkce klasické tabule na fixy, doplněné o nevšední a originální použití materiálů.

Jednoduše krásná.

Ultramoderní design, čisté linie a hladký povrch mohou působit až uměleckým dojmem a spojení oceli s tvrzeným sklem zaručeně vzbudí pozornost. Pokud tedy hledáte řešení pro své prezentace, s nádechem elegance a luxusu, jste na správném místě. Tabule ještě nikdy nevypadala tak dobře a není divu, že své využití nachází i mimo vzdělávací objekty, například ve firemní sféře či restauracích.

Užívejte si výuku.

Samozřejmě není ani tato školní tabule určena pouze na okrasu a splňuje proto veškeré podmínky pohodlného a bezpečného používání, stejně jako nenáročné údržby. Rohy jsou zaobleny a tak nehrozí nepříjemný úraz dětem ani vyučujícím. Celý povrch je plně magnetický a zcela hladký, což oceníte nejen při psaní, ale také v rámci čištění tabule. Jeho odolnost navíc umožňuje vysokou zátěž.

Vyberte si příslušenství.

Také skleněná tabule může být doplněna o řadu věcí, které pomáhají zvýšit komfort jejího používání. V první řadě jsou to speciální fixy, které jdou na popisné ploše nejen dobře vidět, ale také z ní smýt za sucha. Její důkladné vyčištění zajistí k tomu určený hadřík. V případě potřeby používejte pouze silné neodymové magnety. Ty na ploše skvěle drží a nepoškrábou ji.

Pořiďte si řešení na míru.

Máme různé požadavky, proto je i skleněná magnetická tabule dostupná v několika variantách. Pro zvýšení flexibility ji lze montovat vodorovně i svisle a dostupné jsou různé velikosti. Může tak být používána jako plnohodnotný prezentační nástroj či jen menší informační cedule. Také barevné provedení si můžete zvolit podle potřeby. Tabule je k dispozici v bílé, černé, červené či modré barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné tabule
Tloušťka skla: 4 mm
Uchycení: Konzoly (150x120, 120x90) nebo zakryté zezadu
Magnetická: Ano
Barva skla: Bílá