Mobilní oboustranná tabule Basic

Kód: 526/120 526/150 526/200 Zvolte variantu
Značka: EkoTAB
3 590 Kč / ks 4 190 Kč / ks 5 490 Kč / ks od 3 590 Kč / ks 4 343,90 Kč včetně DPH 5 069,90 Kč včetně DPH 6 642,90 Kč včetně DPH od 4 343,90 Kč včetně DPH
K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Rozměr tabule
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.4.2023 18.4.2023 18.4.2023 Zvolte variantu

Oboustranná mobilní magnetická tabule na fixy Basic. Povrch tvoří lakovaný plech. Rám i odkládací lišta z hliníku, bílá barva popisné plochy, mobilní stojan na kolečkách. Vyrobena v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická mobilní tabule.

Pokud preferujete kvalitu ve spojení s velice jednoduchou použitelností, oboustranná mobilní magnetická tabule Basic bude dobrou volbou. Je kompletně vyrobena v ČR a snoubí v sobě obě tyto vlastnosti. Při práci využijete zejména fixy, protože popisnou plochu tvoří bíle lakovaný plech o tloušťce 0,27 mm. Žádným problémem však nebude ani přichycení obrázků, neboť povrch je plně magnetický. Vaše estetické cítění pak jistě potěší, že celou popisnou plochu lemuje rám z hliníku, z něhož je vyrobena také odkládací lišta v celé šíři tabule. Pevná ocelová konstrukce s kolečky zajišťuje potřebnou stabilitu a vysokou mobilitu.

Jednoduchá a hezká.

Snadné použití a poctivé zpracování, ale také moderní vzhled, díky němuž tabule vhodně doplňuje jakoukoliv učebnu či třídu. Navíc nabízí stíratelnost za sucha a celkově nenáročnou údržbu, díky oboustranné popisovatelnosti více prostoru k práci, magnetický povrch i vysokou bezpečnost.

Můžete hned začít.

Důvodem pro pořízení mobilní tabule bývá celkově velice snadná manipulace a její přemístitelnost, kterou v tomto případě zajišťují 4 kolečka, umístěná na ocelovém lakovaném podvozku. Samotné jádro tabule tvoří kartonový sandwich, takže je hmotnost kompletu nízká a používání nedělá potíže ani menším žákům. Všechny její rohy jsou zaobleny, nehrozí tedy úraz ani v tomto směru. Pokud potřebujete více prostoru, jistě oceníte, že tabule je oboustranná a lze tedy využívat hned 2 nezávislé plochy. Povrch je plně magnetický, stíratelný za sucha a velmi příjemný pro psaní.

Nezapomeňte na doplňky.

Stejně jako každý jiný produkt, i tabule potřebuje odpovídající péči, má-li nám dlouho a spolehlivě sloužit. Výběr vhodných doplňků a pravidelná údržba jsou tedy důležité. Při psaní proto vždy používejte pouze fixy k tomuto účelu přímo určené. Také řádnou očistu popisné plochy nejlépe zajistí pomůcky pro čištění povrchu tabule a na rýsování si pořiďte speciální rýsovací potřeby, které popisnou plochu nepoškodí.