Interaktivní tabule 200x120 s Epson EB-685Wi

Kód: INTABFULLEB685WI
Montáž zdarma!
Značka: EPSON
77 690 Kč / ks 94 004,90 Kč včetně DPH
Na dotaz
Bezdrátový WiFi adaptér
Reproduktory

Komplet interaktivní tabule Epson EB-685Wi (WXGA, 3500 Lumens, ovládání perem) + pylonová keramická tabule 200x120. Kompletní interaktivní systém na klíč, který vám přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní výuka na klíč

Spojení klasické pylonové tabule a interaktivního projektoru je nejlepší řešení pro ty, kdo chtějí zachovat ve své třídě pylonovou tabuli, ale zároveň si dopřát také vše, co přináší tabule interaktivní. Využijte našich bohatých zkušeností i technického zázemí a nechejte si celý systém jednoduše nainstalovat a zprovoznit.

Hlavní výhody

Flexibilita - přechod z běžné tabule na interaktivní a naopak, je opravdu rychlý a snadný. Můžete si kdykoliv vybrat, kterou variantu ve výuce využijete.
Kompaktnost - jedná se o hotové, vyzkoušené a plně funkční řešení, které můžete začít okamžitě používat.
Praktičnost - systém "vše v jednom" šetří místo i peníze. Skládá se z pylonové magnetické tabule a projektoru, které ve třídě stejně musíte mít. Odpadá však nutnost pro interaktivní výuku pořizovat další zařízení. Každá jeho součást se navíc používá jen k tomu, k čemu je skutečně určena.
Úspornost - nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Nižší náklady také v případě poškození - měnit křídlo keramické tabule nebo celou interaktivní tabuli je veliký rozdíl.
Kompatibilita - nevadí, pokud máte jiný systém, na který jste zvyklí. Můžete jej klidně používat nadále, vše bude fungovat. K tomu navíc získáváte další systém, který používat můžete, ale nemusíte - vše je pouze na vašich preferencích.
Nenáročnost - prakticky bezúdržbový systém, velice jednoduchý a srozumitelný na obsluhu. Vše intuitivní, v češtině, příjemné a snadno pochopitelné i pro naprosté laiky.
Ekologičnost - měníte jen lampy, které byste měnili tak jako tak.

Začněte učit interaktivně

Interaktivní projektor Epson EB-685Wi je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí svou výuku posunout a ze své pylonové tabule vytvořit plnohodnotnou interaktivní. K tomu jistě přispěje ovládání pomocí dvou per, která jsou součástí, stejně jako dálkové ovládání, a velmi rychlá odezva pro příjemnou a plynulou práci. Software pro projekci z několika počítačů navíc umožní učitelům a studentům sdílet současně vlastní obsah a 16 W reproduktor potěší jejich uši. Volitelné bezdrátové připojení umožňuje zobrazení obsahu z široké řady chytrých zařízení.

Nádherný obraz s živými barvami

Hlavní funkcí projektoru je jistě projekce a také v tomto směru Epson EB-685Wi exceluje. Vysoké rozlišení HD-ready WXGA uspokojí i ty nejnáročnější diváky a vstup HDMI je zárukou ostrého obrazu a jasných detailů. Patentovaná technologie Epson 3LCD navíc přináší skutečně živé a přirozené barvy. Projekční plocha o úhlopříčce až 254 cm nabízí sama o sobě dostatečný prostor pro práci, je však možná také kombinace dvou projektorů do jediné interaktivní plochy. Jas 3 500 lumenů zaručuje viditelnost za všech podmínek a ultrakrátká projekční vzdálenost zase navíc zamezí stínům či odleskům na osvícené ploše. Obraz lze tak sledovat i dlouhodobě.

Výdrž a kvalita zaručeny

U projektoru Epson EB-685Wi se počítá s každodenní zátěží, proto je velmi dbáno na kvalitu jeho zpracování. A ta je na nejvyšší úrovni, jak je u Epsonu zvykem. Záruka 60 měsíců svědčí o tom, že výrobce svým produktům věří, životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu pak výrazně prodlouží dobu promítání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní tabule s projektorem
Značka: EPSON
Interaktivita: Ano
Technologie: 3LCD
Svítivost: 3 500 ANSI
Rozlišení: 1280x800 (WXGA)
Vysoké rozlišení: HD ready
Kontrast: 14 000 : 1
Poměr stran: 16:10
Krátká projekce: Ultrakrátká vzdálenost
Zdroj světla: Lampa, 215 W
Životnost lampy: 5 000 h / 10 000 h v úsporném režimu
Reproduktory: Ano, 16 W
Záruka: 60 měsíců nebo 8 000 h (projektor) / 1 000 h (lampa)