Interaktivní dotykový displej Avtek 5 Connect+ 55"

Kód: AV5CONNECT55
Značka: Avtek
ZDARMAZDARMA
Avtek TouchScreen 5 Connect+ 55
34 900 Kč / ks 42 229 Kč včetně DPH
K objednání
Montáž
Záruka
Držák na zeď
Můžeme doručit do:
22.12.2022

Interaktivní dotykový displej Avtek 5 Connect+ 55" je špičkový displej určený jak do školního, tak i firemního prostředí. Displej disponuje nejvyšším rozlišením 4K a špičkovou odezvou 8ms. Interaktivita displaye je zaručena až 20 dotyky zároveň, je dodáván s držákem na zeď a 2 stylusy (pery). Display můžete obohatit vestavěným OPS počítačem, nebo využívat samostatný nezávislý systém Android 8.0. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Generace systému Android 8.0 nabízí výjimečný výkon, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace. 3D soubory, velké technické výkresy, pokročilé vzdělávací aplikace, práce dlouhé hodiny denně - Connect+ je pro to jako stvořený.

Díky mimořádně rychlému a optimalizovanému systému zobrazují displeje Connect+ v operačním systému Android rozlišení 4K, takže obraz je dokonale ostrý.

Vestavěná aplikace pro bezdrátové streamování umožňuje připojení až k 8 počítačům nebo mobilním zařízením najednou a zobrazení až čtyř snímků současně. Bezdrátový přenos obrazu, zvuku a dotyků umožňuje ještě pohodlnější spolupráci a eliminuje nutnost připojovat každý počítač přímo k monitoru. Navíc je možné rozšíření pomocí hardwarového řešení Avtek Share, které vám umožní připojit se k počítači, aniž byste do něj museli instalovat další software. Stačí zapojit klíč do portu USB a stisknout tlačítko.

Pro snadnou spolupráci na jednom monitoru umožňují monitory řady TouchScreen 5 Connect+ psát dvěma barvami současně v režimu tabule. Nová, ještě přesnější technologie čtení dotykem dokáže rozpoznat tloušťku pera a přiřadit mu barvu, takže dvě osoby mohou pracovat a psát různými barvami a poznámky jsou tak přehlednější.

Aktualizace softwaru OTA (Over-the-Air) zajišťují, že monitor vždy obdrží nejnovější funkce a aplikace, které byly postupem času představeny. Uživatelé si mohou aktualizace snadno nainstalovat sami, jakmile budou k dispozici, aby jim neunikly budoucí změny.          

Díky jedinečnému řešení sdílených portů USB na přední straně monitoru bude po připojení USB flash disk k dispozici jak v systému Android, tak v integrovaném počítači OPS, aniž by bylo nutné přepínat mezi porty.

Výstup HDMI je nejen rychlejší a modernější než výstup VGA, ale použitá technologie umožňuje převod analogového videa na digitální. Díky tomu je možné připojit obraz z počítače přes konektor VGA a pustit jej např. do záznamového zařízení nebo projektoru.

Nová verze anotačního nástroje umožňuje uživateli nejen anotovat libovolný obrázek nebo používat monitor jako interaktivní tabuli, ale obsahuje také další nástroje, které pomáhají při prezentacích, výuce a schůzkách, jako jsou stopky, časovač, reflektor a hlasovací systém.

Hlasovací nástroj, který se vyvolává z praktického panelu zkratek na každém zdroji, umožňuje položit libovolnou otázku, shromáždit odpovědi a rychle o nich diskutovat. A to bez ohledu na to, zda si prohlížíte prezentaci, prohlížeč Android nebo externí zdroj, například notebook.

Funkce uzamčení monitoru jsou určeny pro školní prostředí a místa s velkým počtem lidí. Zámek disku USB umožňuje uzamknout a odemknout monitor pouze po připojení klíče (USB flash disku) s příslušným odemykacím souborem. Aplikace pro uzamčení monitoru jej ochrání podobně jako telefon s kódem. Obě řešení chrání zařízení a data na něm dostupná před neoprávněným použitím.

Monitory Avtek TouchScreen obsahují interaktivní software Note pro systém Windows, který vám umožní připravovat výuku i zpracovávat obchodní prezentace. Aplikace Poznámka podporuje stejný formát souboru jako aplikace Android Whiteboard, takže stejný soubor lze začít upravovat na monitoru a poté dokončit v aplikaci Poznámka v systému Windows.

Kromě softwaru Note jsou s monitorem dodávány další dva programy: Connect a Capture. Connect a Capture komunikují mezi mobilním zařízením a počítačem a umožňují uživatelům posílat obrázky tam a zpět a ovládat prezentace. Díky tomu je vzdálené ovládání monitoru z počítače jednoduché a intuitivní. Capture je užitečný nástroj pro nahrávání a úpravu prezentací nebo přednášek. Umožňuje nahrávat plochu systému Windows a video z připojené kamery (nebo obojí současně). Capture také nabízí rychlé úpravy, takže můžete záznam uložit jako jeden videosoubor, nahrát ho do cloudu nebo zveřejnit na webech, jako je YouTube.

Display můžete obohatit o počítače OPS pro řadu TouchScreen 5, které byly navrženy tak, aby spolu s monitorem tvořily špičkovou sestavu "vše v jednom" s velmi dobrým výkonem. Všechny počítače Avtek OPS 4K jsou vybaveny moderními procesory Intel Skylake šesté generace, které zajišťují bezproblémový provoz a vysoký výkon. Moderní procesor i3 šesté generace může být mnohem rychlejší než procesor i7 druhé generace. Můžete si tak být jisti, že kupujete řešení, které bude dobře fungovat po mnoho let. SSD M2 používané v počítačích Avtek OPS 4K jsou nejen několikrát rychlejší než tradiční pevné disky a dokonce i standardní SSD, ale také odolnější proti poškození a extrémně tiché. Díky těmto vlastnostem jsou ideální pro použití v interaktivních monitorech, kde je důležitá rychlost a spolehlivost. Interaktivní monitory jsou ideální pro scénáře s různými požadavky, a proto jsou počítače OPS k dispozici v několika variantách. Pro vzdělávání a základní aplikace bude ideální úsporný model i3. Pro pokročilejší aplikace jsou určeny verze i5.

Důležité také je, že všechny verze podporují nativní rozlišení monitorů - 4K@60Hz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní dotykové displeje
Úhlopříčka: 55" (139,7 cm)
Rozlišení: 4K UHD (3840 x 2160 @60Hz)
Velikost dotykové plochy: 1214 x 688 mm
Technologie panelu: Direct LED
Odezva: 8 ms
Svítivost: 370 cd/m2
Pozorovací úhel: 178°
Kontrast: 4000:1
Životnost: 50 000 h
Ochranné sklo: Tvrdost 7 dle Mohs
Dotyková technologie: IR (Infra-red)
Maximální počet dotyků: 20
Odezva dotyku: 10 ms
HDMI input: 3x
HDMI output: 1x
VGA input: 1x
Audio input: 1x
Audio Output: 1x
USB: 6x
USB pro dotyk: 2x
LAN: 1x
OPS Slot: 1x
Reproduktory: 2x 12 W
Android verze: 8.0
CPU: 2x A73 + 2x A53
GPU: Mali G51
RAM: 3 GB
ROM: 16 GB
Jazyky: Čeština, angličtina, němčina,..
Miracast: Ne
Airplay: Ne
Velikost displeje: 1269 x 773 x 86 mm
Velikost balení: 1428 x 878 x 220 mm
Hmotnost displeje: 26,8 kg
Hmotnost včetně balení: 34,4 kg
VESA uchycení: 400 x 200
Spotřeba: Standard 155W (max. 350 W)
Záruka: 2 roky (Prodl. 5 let)

Avtek display