Školní nábytek
Pokud hledáte školní lavice, židle, učitelské katedry, šatní skříňky nebo kompletní vybavení poslucháren či učeben, jste na správném místě. V naší nabídce dále naleznete stoly, skříně, skříňky, kontejnery nebo PC stoly. Pokud máte specifické požadavky, dejte nám vědět a my navrhneme optimální řešení.

Školní nábytek V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Výškově stavitelný
  Výškově stavitelné lavice a židle zajišťují pohodlí každého žáka i při výškových rozdílech v rámci jedné třídy. Školní lavice mohou být jednomístné či dvoumístné. Lavice i židle pak díky kovové konstrukci, kvalitnímu zpracování sedáků i opěrek a bezpečnostním prvkům zaručují bezproblémové užívání a dlouhou životnost.
 • Pevný
  Pevné školní lavice a židle nejsou výškově stavitelné. Kvalitou se však od výškově stavitelného školního nábytku neliší. Školní lavice mohou být jednomístné či dvoumístné. Lavice i židle pak díky kovové konstrukci, kvalitnímu zpracování sedáků i opěrek a bezpečnostním prvkům zaručují bezproblémové užívání a dlouhou životnost.
 • Učitelské katedry
  Učitelské katedry několika typů, které se hodí ke všem verzím školního nábytku. Lze volit počet zásuvek a jejich zamykatelnost.
 • Učitelské židle
  Učitelské židle jsou typově stejné, jako žákovské, jsou ale čalouněné.